Home O nás

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

TÝM

Za více než dvacetpět let naší existence naší architektonické kanceláře jsme vytvořili vynikající architektonický, projekční a realizační tým a tým stálých spolupracovníků profesionálu z příbuzných oborů především technologů, osob zajišťující inženýrskou činnost, odborných ateliérů,které zpracovávají požadované posudky, průzkumy a rozbory. Základ týmu tvoří 6 profesionálů.


Kdo jsme

MIROSLAV ŠIMŮNEK

38 let praxe a zkušenosti z projektové přípravy a realizace investic od roku 1976. Po studiích nastoupil v Báňských projektech Ostrava, středisko stavební projekce jako projektant.Poté Projektová správa vojenských staveb Praha - projektant ,Vojenské stavby stavbyvedoucí, Správa rekreačních zařízení Rožnov pod Radhoštěm – příprava a realizace investic, Valašské nábytkářské družstvo – příprava a realizace investic, návrhy nábytku.

Členkou týmu se stala již při studiích na střední průmyslové škole stavební, kdy ve 3. ročníku přišla vykonávat profesní praxi. Poté pokračovala památkovou péči na Slezské univerzitě a stavební fakultě VUT v Brně.

IVAN HONS

Přes 30 let praxe v projektové přípravě a realizaci staveb. Má bezpočet realizací menších a větších staveb. Mezi největší realizace patří Aqualand Moravia a Čapí hnízdo.

JANA NOVÁKOVÁ

Jana vystudovala vystudovala architekturu a stavitelstvi na ČVUT v Praze a na ročním studijním pobytu London Metropolitan University.  Pří škole začala sbírat zkušenosti v malých ateliérech v Praze.

Filip patří k nejmladším členům  týmu. Je studentem SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí. Pokračuje na fakultě architektury ČVUT v Praze.


JAKUB ŠIMURDA

Jakub je nejmladším členem týmu. Je studentem SPŠ stavební ve Valašském Meziříčí. Jakub vyhrál čestné uznání v soutěži stavba Zlínského kraje 2014.

MICHAL ŠIMŮNEK

Michal Šimůnek promoval na Universitě of Surrey (UK) a Universitě of Rotterdam (Nizozemí)  Při studiích absolvoval take studia v Hong Kong University a London School of Economics. (UK). Specializuje se na zahraniční klienty.

EMIL MIKULÁŠTÍK

Zkušený spolupracovník s dlouholetou praxí v projekci a při provádění staveb.

FILIP BALA

PETRA SLADKOVSKÁ

Je studentkou posledního ročníku architektury v Brně na VUT. Její koníčky jsou cestování, výtvarné umění, kresba,kultura, cestování a požární sport.

TEREZA RŮŽIČKOVÁ