Home Ceny

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

ARCHITEKTI A PROJEKTANTI

Předběžnou cenovou nabídku vypracujeme na míru Vašich konkrétních požadavků. Své představy a požadavky popište v předběžné nezavázné poptávce.

Projekty šité na míru

Od náčrtku až k realizaci

Novostavby

Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení a realizaci včetně studie a vizualizací 3-4 % z orientační ceny stavby (dle velikosti, složitosti staveb).

Rekonstrukce

Kompletní projektová dokumentace pro stavební povolení a realizaci včetně studie a 3d vizualizací 3-4 % z orientační ceny stavby (dle velikosti, složitosti staveb).

Zaměření stávajícího stavu

Cenová nabídka na zaměření stávajícího stavu budovy je vypracována individuálně s ohledem na pracnosti a složitosti konkrétní stavby. Orientační cena okolo 25,- Kč za m2. Podle složitosti objektu

3D laserové skenování

Komplikované objekty – památkové objekty, hrady, zámky, církevní objekty je možno zaměřit pomocí 3d laseru

Stavební dozor

Z celkové ceny díla - Stavební dozor 1-2 %

Technický dozor

Z celkové ceny díla 1-2 %

Návrh interiéru

600-900,- Kč - m2 podlahové plochy

Návrh zahrnuje konzultace s klientem (počet dle potřeby projektu), zaměření prostoru (ev. analýzu existující dokumentace), základní skici, pohledy a půdorysné řešení daného prostoru včetně rozmístění nábytku, barevné a stylové řešení, doporučení materiálů, konkrétních předmětů a případně návrh nábytku na míru. Včetně 3d vizualizace řešeného prostoru a 3d videí. Možno také vyrobit 3d model prostoru za pomocí 3d tisku. .