Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Klient si přál dům, který bude dobře reagovat na svažitý pozemek kde vznikne příjemné prostředí pro klidný rodinný život. Dům se nachází v obci Chrustenice u Prahy ve svahu ze kterého je krásný výhled směrem do krajiny. Místo je klidné a díky výhledům a orientaci zahrady je pozemek velice atraktrivní. Kompozice domu, složená ze tří hmot s plochými střechami, se odvíjí od situace na svažitém pozemku s přístupem shora. Dům je navržen tak, aby od příjezdu působil nenápadně a hlavní myšlenky a tvary se rozvíjely v zahradní části.Pro tvar domu a vnitřní uspořádání byl určující terénní reliéf a orientace pozemku, která je poměrně nepříznivá vůči světovým stranám.  Pro individuální rodinný dům byly jasně dány pouze dispoziční specifikace ohledně počtu místností a kapacity stavby pro tříčlěnou rodinu a jejich potřeby a životní styl. . Hlavní obytný prostor je situován v přízemí.  

Od náčrtku až k realizaci

Studie:  2018

Projekt: 2018

Realizace: 2019


Projekty šité na míru

Moderní rodinný dům ve svahuModerní rodinný dům ve svahuModerní rodinný dům ve svahuModerní rodinný dům ve svahu