Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Objekt je situován v památkovém ochranném pásmu městské památkové rezervace Olomouc. Jedná se o budovu bývalých zeměbraneckých pěchotních kasáren, která byla postavena v letech 1884 – 85. V letech 1890 – 91 byla provedena přístavba. Další nástavba byla provedena za protektorátu. Objekt se řadí mezi kvalitní olomouckou architekturu konce 19. Století.  Na hlavním objektu dojde k zateplení obvodového pláště ve dvorní části objektu, zateplení stropu půdy, výměně výplní otvorů, výměně střešní krytiny, opravě omítek a nátěru uličních fasád. V budově vedlejší, nižší, je plánováno zateplení obvodových stěn, zateplení střechy, výměna některých výplní otvorů.


Projekt: 2016

Realizace: 2017+?