Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Dům kopíruje svahovitý pozemek pomocí vnitřních schodů ve kterém je umístěn.  Hmota domu,  poměr výšky a šířky, vychází z místních podmínek a tradice původních obdobných objektů v chráněné krajinné oblasti Beskydy. Novostavba je umístěna ve 4. zóně ochrany, s podmínkou sklonu střešních rovin 45°.


Dům má obdélný půdorys orientovaný delší stranou na jih - sever. Je respektován svažitý sklon pozemku a optimální orientace ke světovým stranám. Dům kopíruje svažitý pozemek pomocí vnitřních schodů. Vstup do domu je do mezipatra, odtud dolů do denní části a nahoru do části noční . Orientace domu umožňuje otevřít delší jižní stranu přes prostornou terasu směrem do zahrady. Zahrada se tak v letním i zimním období stává plynulou součástí obytného prostoru. V obytné části se nacházi krb, který dokonale doplňuje atmosféru v zimních měsících.    

                                                                 

Rodinný dům je navržen z pórobetonových tvárnic Ytong YQ. 


moderní rodinný dům Rožnov pod Radhoštěm rodinný dům ve svahu architekt dům ve svahu moderní rodinný dům ve svahu


 Projekt:  2017

  realizace stavby - 2018


Průběh stavby rodinného domu

Průběh stavby rodinného domu

individualni dum ve svahu

Průběh stavby rodinného domu

Průběh stavby rodinného domu