Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services
Kontakt

Národní dům v Prostějově, významná kulturní památka České republiky, první skutečně monumentální stavba Jana Kotěry, patří ke skvostům české a moravské moderní architektury 20. století. Národní dům v Prostějově je secesní stavba, postavená v letech 1905–1907.

Vzhledem k významu budovy byly navrženy obklady, dlažby, zařizovací předměty a baterie ve vyšším až nejvyšším materiálovém standardu, pro budoucí snadnou údržbu, v nekonfliktním barevném řešení, které koresponduje s barvami, které se vyskytují ve stávajícím barevném řešení fasád a vnitřních prostor. Formáty obkladů a dlažeb svou velikostí jsou v souladu s velikostí obkladů a dlažeb, které byly používány v době stavby objektu. ( 20 x 20 cm) .

Projekt: 2017

Realizace: 2018