Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Rekonstrukce stávající ubytovny a přístavba ubytovny na bytový dům seniorů. Naší snahou bylo navrhnout prostředí, v němž se budou senioři cítit doma. Každý bytová jednotka má přístup na vlastní zahradu s výhledem na Skalickou Morávka

Kodus je  bezbariérový bytový dům, ve kterém jsou byty a zároveň sdílené prostory na podporu komunitního života seniorů, - sdílený prostor: společenské prostory (nikoli jen chodba, výtah, kolárna), které jsou centrem individuálních i společných aktivit obyvatel komunitního domu seniorů, Dům je často úzce propojen s venkovním zázemím - jde o formu nájemního bydlení pro seniory tak, aby došlo k uchování a prodloužení jejich soběstačnosti a nezávislosti, a současně aby byl umožněn komunitní způsob života na principu sousedské výpomoci. Důraz je kladen na mezilidské vztahy a zachování osobní nezávislosti každého jedince. - nový typ bydlení pro seniory, který má vytvořit podmínky pro jejich aktivní stáří, „kamarádské“ spolužití, - budoucí nájemníci bytů jsou osoby starší 60 let.

Každá domácnost má k dispozici plně zařízenou a zcela soběstačnou soukromou bytovou jednotku, stejně jako v "běžném" bydlení. Užitková plocha bytu je ovšem výrazně rozšířena o společné prostory (interiéry i exteriéry), které sdílí stejnou měrou všichni obyvatelé komunity. Velmi důležitý je fakt, že se obyvatelé aktivně podílí na fungování sousedského společenství.


Studie: 2017

Realizace: 2018

Stávající stav objektu

Stávající stav objektu