Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Poskytujeme kompletní architektonické a projektové služby v oblasti památkových objektů, staveb v památkových zónách a církevních staveb. Máme zkušenosti s většími či menšími objekty. S projekty obnov národních kulturních památek, kulturních památek, s objekty v památkových rezervaích a zónach, historíckých staveb, měštanských domů, menších kaplí a kostelů. Zajistíme jednání s pracovníky státní památkové péče i stavební povolení, spolupráce při realizaci, autorský dozor.


V rámci projektové činnosti ve výstavbě se náš atelier dlouhodobě zabývá řešením rekonstrukcí památkově chráněných staveb. Vypracováváme stavebně technické a stavebněhistorické průzkumy, předprojektovou a projektovou dokumentaci.


Poskytujeme odborné konzultace, zajišťujeme stavební zaměření současného stavu objektů, stavebně technické a stavebně historické průzkumy, předprojektovou a projektovou dokumentaci včetně autorského a stavebního dozoru při realizaci stavby.

Dlouhodobě se věnujeme obnově historických a památkových objektů.  Spolupracujeme s restaurátory a zástupci orgánů památkové péče, mykology, kunshistoriky a dalšími specialisty.

Kompletní projektová dokumentace – památkové objekty, církevní stavby, objekty v památkové zéně

Památkové, církevní a historické objekty

Kontakt

Architektura a interiér Šimůnek a Partners - Projekty šité na míru

Projekty rekonstrukcí památkových objektů a církevních staveb

K památkovým objektům je třeba přistupovat obzvlášť citlivě.Provádíme projekty stavebních úprav a rekonstrukcí historických měšťanských domů v centrech měst, v městských památkových zónách , s návrhy oprav drobných i větších církevních staveb.

Rekonstrukce církevního objektu kaple

Rekonstrukce kaple sv. Martina - Bílovec

NYNÍ PRACUJEME

POSLEDNÍ REALIZACE

Stavební úpravy měštanského domu ve Valašském Meziříčí

Rádi Vám pomůžeme s výzvou


Revitalizace vybraných památek II.

č. 21 - Muzea

 č. 55 -  Kulturní dědictví

Program rozvoj venkova