Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Od náčrtku až k realizaci

Studie:  2017

Projekt: 2017

Realizace: 2018


Projekty šité na míru

Individuální jednogenerační rodinný dům s pultovou a rovnou střechou.  Dům kopíruje svahovitý úzký pozemek. Rodinný dům je dispozičně rozdělen na denní a noční část. Denní část domu tvoří kuchyně s komorou, jídelna, obývací pokoj a pracovna. Noční část domu tvoří ložnice, dva pokoje, koupelna, šatník a prádelna s kotlem ústředního vytápění. Z obývacího pokoje, ložnice a dětských pokojů je nádherný výhled na okolní přírodu.  Terasa je před přímým sluncem kryta zastřešením.