Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Studie novostavby moderního individuálního rodinného domu, který je situován na úzký, nerovný pozemek, svažující se k severu.

Parcela na první pohled vypadá jako nezastavitelná. Přesto se nám podařilo téměř nemožné.

Studie byla zpracována ve dvou alternativách, jedna se zastřešením sedlovými, druhá  s pultovými střechami, s různým dispozičním řešením, tak, že byly beze zbytku splněny přání a představy investora. Nakonec byla vybrána alternativa rodinného domu s pultovými střechami.

Dům je dvoupodlažní, částečně podsklepený.Obývací pokoj a  jídelna s kuchyní jsou řešeny jako jedna centrální místnost obrácená k jihu a západu, terasa je před přímým sluncem kryta zastřešením. Dřevěné krokve jsou přiznány v interiéru i v exteriéru.

Velká okna  z obývacího pokoje a jídelny umožňují nerušený výhled do krajiny. V zimních měsících je z nich největší tepelný zisk.

Ložnice rodičů skýtá dostatek soukromí, je situována na východní stranu a tvoří samostatně přístupnou část s šatnou a koupelnou.

Ve druhém nadzemním podlaží jsou dva prostorné dětské pokoje, koupelna a pracovna.

V celém rodinném domě nechybí dostatek úložných prostor. V částečném podsklepení je situována kotelna ( kotel na dřevo a peletky, bojler solárního ohřevu vody), sklad dřeva, sklad zahradního nářadí a sportovních potřeb.

Garáž není řešena, osobní automobil bude odstaven na zpevněné ploše u vstupu do domu.

Od náčrtku až k realizaci

Studie:  2014Projekty šité na míru

rodinný dům ve svahuProjekt rodinného domu v prudkém svahuVizualizace domu v prudkém svahu