Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Dům č.p. 90 se nachází na území městské památkové zóny náměstí ve Valašském Meziříčí, je nemovitou kulturní památkou. Patří mezi nejstarší a nejlépe dochované měšťanské domy  ve městě. V objektu se dochovaly renesanční portály ze závěru 16. století ( r.1599 ) a řada kleneb.


Stavební úpravy, oprava fasád, změna účelu užívání – komerční prostory v I. a II. N.P., úprava dvorního traktu.


Zaměření stávajícího stavu, studie využití, projekt pro stavební povolení, investorská a inženýrská činnost,  technický a autorský dozor.

Od náčrtku až k realizaci

Kontakt

Projekty šité na míru