Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Zateplení bytového domu s malometrážními byty na ulici Pionýrů 899 ve Frýdlantu nad Ostravicí. Zateplení a stavebních úprav bytového domu na ulici Pionýrů č. p. 899. Provedením zateplení a stavebních úprav došlo k realizaci komplexních řešení vedoucích ke snížení energetické náročnosti šestipodlažního bytového domu na ul. Pionýrů čp. 899 ve Frýdlantu nad Ostravicí. V rámci energeticky úsporných opatření bylo provedeno zateplení obvodového pláště bytového domu, a to kontaktním zateplovacím systémem. Dále došlo k provedení úpravy lodžií v bytech, zateplení stropů nad 1. NP budovy (zateplení podlahy nad suterénem) a výměně dosud nevyměněných dřevěných zdvojených oken a balkonových dveří za nové plastové.

Stávající stav objektu

Stávající stav objektu

Průběh rekonstrukce

Průběh rekonstrukce