Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services


Projekt: 2017

Realizace: 2017

Rodiný dům v severním svahu Dům ve svahu s rovnou střechou

Novostavba moderního individuálního rodinného domu, který je situován na krátký, prudký a nerovný pozemek, svažující se k severu. Bylo vymyšleno dispozičním řešení, tak že byly beze zbytku splněny přání investora a dodržen nevelký rozpočet.


Dům je jednopodlažní, částečně podsklepený. Obývací pokoj a  jídelna s kuchyní jsou řešeny jako jedna centrální místnost a je z nich přes velké okna nádherný výhled na celý Zlín.  Terasa je před přímým sluncem kryta zastřešením.  Ložnice dostatek soukromí, je situována na východní stranu a tvoří samostatně přístupnou část s šatnou a koupelnou. Dále pak se zde nachází dva prostorné dětské pokoje, koupelna a samostatný WC.


V celém rodinném domě nechybí dostatek úložných prostor. V částečném podsklepení je situována garáž, technická místnost  sklad dřeva, sklad zahradního nářadí a sportovních potřeb.


dum v severnim svahu model model domu svahu Průbeh stavby rodinného domu ve Zlíně Stavba rodinného domu ve svahu Průběh výstavby rodinného domu ve Zlíně