Home Služby

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering servicesZkušený tým profesionálů - architektů a projektantů

Zajištume kompletní profesionální projektové a inženýrské služby. Architektura a interiér, projektová a architektonická kancelář Šimůnek a Partners navazuje na předchozí dlouholeté zkušenosti majitele při přípravě projektů, projektování a realizaci investic.


’’Architekt a projektant by měl být s klientem partner a ne soupeř’’

Tým odborníků

Kancelář má tým stálých architektů, projektantů, pracovníků z oblasti pozemních staveb a tým stálých spolupracovníků, zkušených odborníků z dalších oblastí. Vedle inženýrů a techniků z příbuzných oborů, především technologů, osob zajišťující inženýrskou činnost, odborných ateliérů,které zpracovávají požadované posudky, průzkumy a rozbory.

Proto zajišťujeme i např.: zaměření stavby a pozemků, zaměření polohopisu a výškopisu, geologický a hydrogeologický průzkumu , měření radonu, posouzení dřevěných konstrukcí na přítomnost dřevokazného hmyzu a hub, vypracování stavebně technického posudku stávajících konstrukcí; stavebně historický průzkum.

Provádíme


’’Architekt a projektant by měl být s klientem partner a ne soupeř’’