Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services
Realizace rodinneho domu v Pardubicich

Architekt a projektant by měl být s klientem partner a ne soupeř. Měl by se snažit  ho naslouchat, pochopit jeho život.

Za velmi důležitou považujeme osobní prohlídku pozemku, na kterém má stavba vyrůst. Není dost dobře možné zpracovat varianty dispozičního řešení bez znalosti konfigurace terénu a orientace ke světovým stranám, bez poznání a pochopení „ ducha místa“.Dům na míru lze umístit i na pozemek, který na první pohled vypadá jako nevyužitelný ( úzký, ve svahu, obrácený k severu….. ).Pozemek si nafotíme, probereme možnosti, napojení na inženýrské sítě, možnosti materiálů a technologií.


Realizace rodinneho domu ve Zline

Na základě konkrétních požadavků a přání následují skici možného dispozičního řešení a skici možného vzhledu stavby Chceme, abyste řekli, co se Vám líbí a nelíbí. Rádi Vám věnujeme náš čas a trpělivost.

Výsledkem je studie – přesně definované půdorysné řešení a vnější vzhled stavby.

1. FÁZE OBSAHUJE

Průzkumné práce na pozemku

Projednávání studie s klientem včetně technického řešení a konzultací

Vypracování konceptu stavby ve více variantách s idealním usazení domu na pozemek

Návrhy půdorysů a pohledů stavby

Vizualizace domu ve 3d - možnost i videa

Vizualizace rodinneho domu u Valasskeho Meziricii

Dialog, mezi Váma a námi je velice intimní konverzace. Když mluvíte o Vašem domě - mluvíte o svojem snu.

Po prvním kontaktu telefonem, mailem….následuje osobní setkání, při němž dochází k vzájemnému poznávání, stavebník se podělí o svoji filozofii stylu budoucího bydlení, svěří se svými koníčky, formuluje své požadavky a přání. Stavebník nesmí mít strach z architekta – projektanta, který mu nebude předepisovat, jak má žít, ale pomůže mu a poradí tak, aby jeho dům byl účelný, provozně nekomplikovaný a estetický na pohled.  


PROJEKČNÍ PRÁCE

Navazují na zpracovanou studii. Na základě Vašich požadavků, sestavíme balíček služeb přímo na míru, seznámíme Vás s obsahem dokumentace a k ní jasně definovanou cenu. Také tady máte kontrolu nad projektem a můžete do této fáze vstupovat. Spolu vybereme mateirály Předložíme Vám nejlepší řešení detailů stavby. Ve spolupráci s jednotlivými specialisty řešíme vytápění, rozvody elektřiny, vody, kanalizace, plynu atd.  Poté následuje inženýrská činnost – Pomůžeme Vám s vyřízením stavebního povoleního. ( Co je potřeba )

S kompletním projektem a rozpočtem stavby Vám rádí pomůžeme oslovit a vybrat vhodného dodavatele stavby a kontrolovat stavbu v jejím průběhu.

Možnost i tisku modelu na 3d tiskárně v měřítku 1:100