Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Objekt zfotodokumentujeme  dronem, zaměříme stávající stav objektu a uděláme technický průzkum do konstrukcí.


Po prvním kontaktu, se sejdeme u Vás, kde shlédneme Váš bytový dům – ať již cihlový nebo panelový shlédneme a zhodnotíme možnosti zateplení pro Váš dům, možnost dalších stavebních úprav která souvisí s revitalizací.  Například výměna balkónu, výměna výplní otvorů,  zhodnotíme stav střechy a případných závad na domě (vlhkost, statické poruchy atd. )


Sejdeme se u Vás v bytovém domě. Víme, jak je těžké, aby se shodli všichni vlastníci domu. Jsme zvyklí chodit i na srazy SVJ, víme jak důležité je vysvětlit smysl a princip úsporných opatření lidem kteří ho budou spoluinvestovat. Probereme nejlepší řešení, aby byl dům co nejekonomičtější, vizuálně přitažlivý, jeho užitná a finanční hodnota se zvětšila.

Zpracujeme projektovou dokumentaci pro stavební povolení se všemi potřebnými přílohami. Požárně bezpečnostním řešením , energetickým auditem, barevnými řešením, zoologickým průzkumem. Vypracujeme rozpočet a slepý výkaz výměr. Rádi Vám pomůžeme při výběru realizační firmy a získání některé z nabízených dotací. Vše projednáme se všemi zainteresovanými stranami státní správy a správci sítí. Vyřídíme za Vás stavební povolení a rádi Vám pomůžeme při samostatné realizaci stavby jako autorský dozor investora.