Home

Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

1. Pohlídka nemovitosti


Po prvním kontaktu telefonem, mailem….následuje osobní setkání, při němž dochází k vzájemnému poznávání, stavebník se podělí o svoji filozofii stylu budoucího bydlení, svěří se svými koníčky, formuluje své požadavky a přání.. Při úvodní schůzce přímo v domě, dům zhodnotímě, provedeme stavebně technický průzkum a nástřelem řekneme potřebný rozsah prací.


2. Zaměření stávajícího stavu objektu

Dům podrobně zaměříme. Někdy je k domu dochovaná starší dokumentace, která ovšem téměř nikdy neodpovída skutečnosti.


3. Navrhneme a uděláme studii možné úpravy

poradíme tak, aby jeho dům byl účelný, provozně nekomplikovaný a estetický na pohled.  . Probereme možnost s klientem, včetně technického řešení.
4. Vypracujeme projektovou dokumentaci v detaliech


Zpracujeme detailní projektovou dokumentaci, která slouží nejenom pro stavební povolení ale je podrobná a dá se podle ní stavět. Také tady máte kontrolu nad projektem a můžete do této fáze vstupovat. Spolu vybereme materiály předložíme Vám nejlepší řešení detailů stavby. Ve spolupráci s jednotlivými specialisty řešíme vytápění, rozvody elektřiny, vody, kanalizace, plynu atd.  Poté následuje inženýrská činnost – Pomůžeme Vám s vyřízením stavebního povolení.


5. Pomůžeme vám při jednání s úřady a s případným dotačním titulem


Komunikace se stavebním úřadem a dalšími orgány státní správy při rekonstrukci domu je komplikovaná. Proto vám pomůžeme napsat žádost pro stavební řízení a reagovat na vyjádření, která vám od statní správy přijdou a případně s vyřízením dotace - např. Zelená Úsporám, IROP, OPPIK, Dešťovka