Architekti, projektanti

Služby

Adresa

Otevírací doba:

Naší projektanti a architekti v architektinockém kancelári a architektonickém studio nabízí kompletní projekty, rodinné domy od návhru, studie ažž po technický dozor. Provádímež projekty Rekonstrukce, nástavby, přístavby. Architekt revitalizace panelové domy, zateplení panelových domů a návhry bytů. Poskytujeme komplexní architektonické služby.Vsetín, Nov ý Jíčín, Přerov, Olomouc, Ostrava, Kroměříž, Prostějov, Vyškov, Frýdek-Místek, Karvíná, Opava, Hodonín, Břeclav  a Brno, Rožnov pod Radhostem, Hranice na Morave

Náměstí 75/15

Valašské Meziříčí

757 01

Česká republika

Před schůzkou je nejlépe předem zavolat. Schůzky u klienta nebo na místě stavby kterýkoli den a hodinu, včetně víkendů a svátků.

Pondělí - Pátek

Sobota - Neděle

7:30 - 18:00

13:00 - 18:00

Architekti a projektanti z Architektura a interiér Šimůnek a Partners

Home

Zavolejte 604 69 58 59

email: simunek@archsimunek.cz

HomeSlužbyCenyO násRealizaceBlogKontaktHome - Architecture and engineering services

Poskytujeme kompletní zaměření stávajícího stavu všech druhů budov -  rodinné domy, statky, hospodářské a průmyslové budovy, bytové domy.


Máme více než 35 let zkušeností a více než 200 zaměření stávajícíh staveb budov, od bytů, rodinných domů až po památkové  a historické objekty.


Cenová nabídka na zaměření stávajícího stavu budovy je vypracována individuálně s ohledem na pracnost a složitost konkrétní stavby. Orientační cena je 25Kč za m2. Zpracované zaměření obsahuje kompletní dokumentaci (půdorysy, pohledy, řezy) v tištěné podobě v požadovaném množství paré a dokumentaci v digitální podobě. Dále fotodokumentaci a technickou zprávu.


Rodinná architektonická a projektová kancelář s 35i letou tradicí,  se 40 lety zkušeností a  individuálním  přístupem  ke každému.


Kompletní zaměření domů, staveb, bytů, průmyslových objektů a historických budov

Zaměření a passportizace staveb

Kontakt

Architektura a interiér Šimůnek a Partners - Projekty šité na míru

pasportizace a zamereni stavajiciho stavu budovy

K ČEMU SLOUŽÍ ZAMĚŘENÍ A PASPORTIZACE

Kontakt

Zaměření stávajícího stavu budov - pasportizace budov

Chceme-li rekonstruovat či modernizovat objekt a nemáte k dispozici žádné podklady nebo jsou podklady neaktuální a neodpovídají aktuální skutečnosti. Dále je možné ho použít jako podklad pro vypracování průkazu energetické náročnosti (PENB).Pasport stavby nám slouží pro samotný návrh rekonstrukce, modernizace či energetické optimalizace, pro jednání s úřady a dotčenými orgány.

zamereni stavajiciho stavu objektu

CO OBSAHUJE ZAMĚŘENÍ

Základním výstupem pro pasport stavby je půdorys, řez, pohledy a fotodokumentace stavby. Jednotlivá specifika a podrobnosti, ale také vynesení v potřebném měřítku je provedeno podle dohody a přání zákazníka. Nejčastěji se vytvářejí výkresy v měřítku 1:50, které slouží jako podklad pro samotné stavební úpravy. Jako podklady pro řízení s orgány samosprávy a rekonstrukce bez zásahu do konstrukcí vám postačí měřítko 1:100 nebo 1:200.

Zaměření stávajícího stavu staveb slouží nejen pro vypracování dokumentace pro rekonstrukci a modernizaci stavby a to ve všech stupních projektové dokumentace ale I jako podklad pro průkaz energetické náročnosti budovy.